Lavoar omkring 1900

Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900
Lavoar omkring 1900

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAVOAR, omkring 1900, nyrenässans, fanérad i valnöt, beslag i mässing, skiva i marmor, höjd ca 107, 67x50 cm

Fanérskador, smärre nagg, mindre spricka

305606

2015-04-17