Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAVOAR, omkring 1900, nyrenässans, fanérad i valnöt, beslag i mässing, skiva i marmor, höjd ca 107, 67x50 cm
Fanérskador, smärre nagg, mindre spricka
305606
2015-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här