Trädgårdsmöbel Hillerstorp

Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp
Trädgårdsmöbel Hillerstorp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr, samtida, skyltmärkt Hillerstorp, betsad, bordets mått höjd ca 72, 70x70, sitthöjd 45 cm

Skador, slitage

305607

2015-04-16