Björn Jonson litografi Parismotiv

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BJÖRN JONSON (1903-1991): Litografi, motiv från Paris, signerad Björn Jonson, 75 ex, 51x37 cm, ramad

305612

2015-04-17