Kaffe/teservis 4 delar sterlingsilver Paris
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KAFFE- OCH TESERVIS, 4 dlr, sterlingsilver, Paris 1940-50-tal, empirestil, päronformade delar på tre ben med tassar, dekor av stansade bårder, kaffekannans höjd 29,5 cm, total vikt ca 2785 g
Smärre bucklor
305613
2015-04-17