Kaffe/teservis 4 delar sterlingsilver Paris

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KAFFE- OCH TESERVIS, 4 dlr, sterlingsilver, Paris 1940-50-tal, empirestil, päronformade delar på tre ben med tassar, dekor av stansade bårder, kaffekannans höjd 29,5 cm, total vikt ca 2785 g

Smärre bucklor

305613

2015-04-17