Servisdelar, 10 st., kompaniporslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 10 st., kompaniporslin, Kina omkring 1800, dekor i svart och guld, sköld med initialerna ILD

Alla delar med skador och slitage

305617

2015-04-17