Hilma af Klint oljemålning

Hilma af Klint oljemålning
Hilma af Klint oljemålning
Hilma af Klint oljemålning
Hilma af Klint oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HILMA AF KLINT (1862-1944): "Från Nybrohamnen", signerad H af Klint, olja på pannå, ca 17 x 27 cm

Krackeleringar, smärre ytskador

305622

2015-04-17