Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, förgylld mässing, kvadratisk marmorfot, ljuspipa uppburen av putto, höjd 31 cm
Zustandsbeschreibung
smärre nagg
305624
2015-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner