Ljusstakar, 1 par, marmor/mässing omkr. 1800

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, förgylld mässing, kvadratisk marmorfot, ljuspipa uppburen av putto, höjd 31 cm

Zustandsbeschreibung

smärre nagg

305624

2015-04-17