Oljemålning porträtt av flicka

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av flicka, 1800-talets första hälft, olja på duk, 49,5x59,5 cm

krackeleringar
smärre skador

305629

2015-04-17