Vägglyktor 1 par
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
VÄGGLYKTOR, 1 par, för utomhusbruk, 1900-talets första hälft, smide, med spröjsade glas, höjd ca 60 cm, total längd från vägg 68 cm
Proveniens: Enligt uppgift Stockholms Stadion
Kuntoraportti
Rostskador
305640
Päivämäärä:
2015-04-17