Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modellnummer 1073, mahogny, två etage med låda i sargen, höjd 54, 100 x 48 cm

Skador, nedsågad framsarg, ytslitage, hack

305654

2015-04-21