Samovar Ryssland

Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR på bricka, sk Thula Ryssland, mässing, höjd med skorsten ca 44 cm

Bucklor och slitage

305663

2015-04-24