Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): Den gula handduken, monogramsignerad GP, Paris 12, blandteknik, 21,5 x 16,5, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
305665
2015-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här