Mosse Stoopendaal

Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL(1901-1948): "Hare i sommarskog",signerad Mosse Stoopendaal samt a tergo betitlad och signerad Mosse St-l 1944, olja på duk, 50x70 cm

305666

2015-04-27