Georg Pauli Utö

Georg Pauli Utö
Georg Pauli Utö
Georg Pauli Utö
Georg Pauli Utö

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Modell, Utö, monogramsignerad GP, 1910, blandteknik, 18 x 13 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

305668

2015-04-18