Vas Karl Lindeberg

Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL LINDEBERG, vas, Kosta, överfång i lila, matterad fond, signerad Kosta K Lindeberg 176.3, höjd 35 cm

Smärre slitage

305672

2015-04-19