Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARL LINDEBERG, vas, Kosta, överfång i lila, matterad fond, signerad Kosta K Lindeberg 176.3, höjd 35 cm
Smärre slitage
305672
2015-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här