Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MEISSEN, figurgrupp, Tyskland 1800-talets slut, porslin, polykromt bemålad, sockeln med förgylld dekor, märkt Meissen, höjd 25 cm
mindre nagg
305701
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här