Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 9 st, porslin, 1700-tal, dekor i underglsyrblått av palatsträdgård hängande pil resp pioner, diameter ca 23-24 cm

Skador

305708

2015-04-21