Tedosor

Tedosor
Tedosor
Tedosor
Tedosor
Tedosor
Tedosor
Tedosor
Tedosor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEDOSOR med lock, 2 st, emalj på koppar, Kina, 17/1800-tal, dekor i polykroma färger, höjd ca 10 cm

Slagskador, lagningar

305719

2015-04-21