Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FAGERHULT, bordslampor, 2 st, stomme i plast, 1970-tal, AB Fagerhults, höjd ca 55 cm
Repor, bruksslitage, ej funktionstestade
305722
2015-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här