Fagerhults bordslampor

Fagerhults bordslampor
Fagerhults bordslampor
Fagerhults bordslampor
Fagerhults bordslampor
Fagerhults bordslampor
Fagerhults bordslampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FAGERHULT, bordslampor, 2 st, stomme i plast, 1970-tal, AB Fagerhults, höjd ca 55 cm

Repor, bruksslitage, ej funktionstestade

305722

2015-04-17