Fyrfat silver 900 Chile

Fyrfat silver 900 Chile
Fyrfat silver 900 Chile
Fyrfat silver 900 Chile
Fyrfat silver 900 Chile
Fyrfat silver 900 Chile
Fyrfat silver 900 Chile
Fyrfat silver 900 Chile
Fyrfat silver 900 Chile

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FYRFAT, silver/900, 1900-tal, stämplad Chile, genombrutet lock, lockknopp i form av en fågel, dekor i form av blommor och blad, på 3 fötter i form av fågelklor, hänklar, höjd 20, diameter ca 42 cm, vikt ca 2600 g

305729

2015-04-17