Fyrfat silver 900 Chile
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FYRFAT, silver/900, 1900-tal, stämplad Chile, genombrutet lock, lockknopp i form av en fågel, dekor i form av blommor och blad, på 3 fötter i form av fågelklor, hänklar, höjd 20, diameter ca 42 cm, vikt ca 2600 g
305729
2015-04-17