Jean Tinguely bok med signerad teckning
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEAN TINGUELY (Schweiz, 1925-1991): Méta, bok med text av Pontus Hultén, omslag och illustationer av Jean Tinguely, teckning "Meta-Matic No 6" signerad Tinguely, 30 x 19 cm, vinylskiva med ljud och kommentarer. Moderna Museet 1972
Bruksslitage
305739
2015-04-17