Hanna Pauli
2015-04-18
305740
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANNA PAULI (1864-1940): Fjällstugor, stämpelsignerad, akvarell och blyerts, 17 x 24,5, oramad
PROVENIENS: Georg Paulis familj