Hanna Pauli

Hanna Pauli
Hanna Pauli
Hanna Pauli
Hanna Pauli

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANNA PAULI (1864-1940): Fjällstugor, stämpelsignerad, akvarell och blyerts, 17 x 24,5, oramad
PROVENIENS: Georg Paulis familj

305740

2015-04-18