Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANNA PAULI (1864-1940): Fjällstugor, stämpelsignerad, akvarell och blyerts, 17 x 24,5, oramad
PROVENIENS: Georg Paulis familj
305740
2015-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här