Hanna Pauli

Hanna Pauli
Hanna Pauli
Hanna Pauli
Hanna Pauli

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANNA PAULI (1864-1940): "Barnbarnet", stämpelsignerad på baksidan, märkt HP, akvarell, 29 x 19 cm, oramad
PROVENIENS: Georg Paulis familj

305745

2015-04-18