Kinesisk scroll

Kinesisk scroll
Kinesisk scroll

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, Kina, 1900-tal, motiv av bergslandskap och figurscen, tusch på siden, bildyta ca 149x38 cm

Skador

305749

2015-04-18