Figurin wienerbrons

Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons
Figurin wienerbrons

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, s.k. wienerbrons, tidigt 1900-tal, föreställande en fågel, märkt Geschützt, delvis kallbemålad,

Skador, senare bottenplatta

305754

2015-04-17