Ljusstakar silver Wien Österrike

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade Österrike Wien 1800-talets mitt, dekor i relieff med blommor, höjd 30 cm, fyllda fötter

305759

2015-04-17