Italiensk skola 1600-tal olja

Italiensk skola 1600-tal olja
Italiensk skola 1600-tal olja
Italiensk skola 1600-tal olja
Italiensk skola 1600-tal olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Den bedjande Jungfrun, olja på duk, 161x110 cm

Krackeleringar, retuscher, hål

305796

2015-04-18