Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Den bedjande Jungfrun, olja på duk, 161x110 cm
Krackeleringar, retuscher, hål
305796
2015-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här