Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, elektrifierad med 2 ljuskällor, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 57 cm
Bruksslitage
305806
2015-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här