Robert Högfeldt akvarell
2015-04-18
305817
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986), Susanna i badet, signerad Högfeldt, akvarell, 24 x 32 cm