Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, signerad och daterad i stenen 28.12.61, litografi, ej numrerad, 49 x 65 cm

Ena hörnet något gulnad, smärre ytmärken, oramad

305820

2015-04-18