Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL HENRIK D´UNKER (1828-1866), tillskriven, interiör "I tings förstugan", signerad, akvarell, ca 19x27 cm
305822
2015-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här