Akvarell tillskriven Carl Henrik Dunker

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL HENRIK D´UNKER (1828-1866), tillskriven, interiör "I tings förstugan", signerad, akvarell, ca 19x27 cm

305822

2015-04-18