Bestick barock
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 2 dlr, udda, barock, varav knivskaft i silver, gaffel i vitmetall, bl a dekor med inläggningar i form av blommor, trädetaljer med monogram, knivslida i skinn, maxlängd ca 22 cm
Slitage, skador
305823
2015-04-18