Bestick barock

Bestick barock
Bestick barock
Bestick barock
Bestick barock
Bestick barock
Bestick barock
Bestick barock
Bestick barock

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BESTICK, 2 dlr, udda, barock, varav knivskaft i silver, gaffel i vitmetall, bl a dekor med inläggningar i form av blommor, trädetaljer med monogram, knivslida i skinn, maxlängd ca 22 cm

Slitage, skador

305823

2015-04-18