Skålar fat Kina

Skålar fat Kina
Skålar fat Kina
Skålar fat Kina
Skålar fat Kina
Skålar fat Kina
Skålar fat Kina
Skålar fat Kina
Skålar fat Kina

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SKÅLAR, FAT, MINITYRVASER, porslin, Kina, 18/1900-tal, höjd ca 3-7,5 cm

Skador

305841

2015-04-21