Max Ernst färgetsning
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
MAX ERNST (1891-1976): "Oiseaux en Peril", signerad Max Ernst, 50/100, färgetsning med prägeltryck, ca 31 x 25 cm
Kuntoraportti
305849
Päivämäärä:
2015-04-18