Max Ernst färgetsning

Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

MAX ERNST (1891-1976): "Oiseaux en Peril", signerad Max Ernst, 50/100, färgetsning med prägeltryck, ca 31 x 25 cm

Kuntoraportti

305849

Päivämäärä:

2015-04-18