Lars Tärning
2015-04-22
305853
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Vindruvor, signerad och daterad Lars Tärning -10, olja på pannå, 29x39 cm