Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Vindruvor, signerad och daterad Lars Tärning -10, olja på pannå, 29x39 cm

305853

2015-04-22