Takarmatur 1900-tal

Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR, mässing och glas, 1900-talets mitt, möjligen Carl Fagerlund, höjd 34, 48x23 cm

Bruksslitage

305857

2015-04-18