Max Ernst etsning akvatint med prägeltryck
2015-04-18
305860
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAX ERNST (1891-1976): Wall with a red dot, signerad Max Ernst, 59/70, litografi, ca 47 x 39 cm
Ytskador