Tvättfat hylla Frankrike
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TVÄTTFAT, HYLLA, porslin, märkta Porcelaine de Paris France, blomdekor, handfatet i trekantig form, bredd 50, djup 40 cm, en oglaserad sida, hyllans längd 60, djup 14 cm
Bruksslitage, en nagg på hyllans baksida
305861
2015-04-18