Tvättfat hylla Frankrike

Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike
Tvättfat hylla Frankrike

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

TVÄTTFAT, HYLLA, porslin, märkta Porcelaine de Paris France, blomdekor, handfatet i trekantig form, bredd 50, djup 40 cm, en oglaserad sida, hyllans längd 60, djup 14 cm

Bruksslitage, en nagg på hyllans baksida

305861

2015-04-18