Fåtölj klädd i plysch

Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch
Fåtölj klädd i plysch

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ, 1940-tal, grön plysch, sitthöjd 38, rygghöjd 97 cm

Kuntoraportti

Armstöd med slitage

305874

Päivämäärä:

2015-04-18