Fåtölj klädd i plysch
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ, 1940-tal, grön plysch, sitthöjd 38, rygghöjd 97 cm
Kuntoraportti
Armstöd med slitage
305874
Päivämäärä:
2015-04-18