Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL med lock, SKÅLAR, 2 st, FAT, 3+1 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 4-13 med lock
Skador
305875
2015-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här