Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL med lock, SKÅLAR, 2 st, FAT, 3+1 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 4-13 med lock

Skador

305875

2015-04-21