Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATTDUKSBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanér i olika träslag, intarsia, beslag i mässing, höjd ca 70, 31x43 cm, nycklar medföljer

Nycklar medföljer, slitage fanérskador

305876

2015-04-18