Knivar och kåsor 1900-talets början

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNIVAR, 3 st, varav två Finland, KÅSOR, 2 st, 1900-talets första hälft, delvis i rot, Gällivare

Slitage, nagg

305884

2015-04-18