Oljemålning O Bauer

Oljemålning O Bauer
Oljemålning O Bauer
Oljemålning O Bauer
Oljemålning O Bauer
Oljemålning O Bauer
Oljemålning O Bauer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kvinna med tamburin, signerad O Bauer, olja på duk, ca 76,5x64 cm

Färgbortfall, lagning

305886

2015-04-18