Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄRFAT, TALLRIK, FAT, 4 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 14-17,5 cm
Nagg
305902
2015-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här