Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄRFAT, TALLRIK, FAT, 4 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 14-17,5 cm

Nagg

305902

2015-04-21