Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, förgylld, gustaviansk stil, 1900-tal, urtavlan märkt FW Tornberg, Stockholm, höjd 75 cm, nyckel och pendel finns
En dekordel saknas, ytskador
305907
2015-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här